Chlorella - zielone wybawienie

23-08-2017

Chlorella - zielona, słodkowodna alga. Występuje pod postacią proszku oraz tabletek. Dołączyła do grona naszych bohaterów, gdyż wpisuje się idealnie w filozofię Essence Cleanse - wspomaga oczyszczanie organizmu!

 

Ta cenna roślina jest bogatym źródłem aminokwasów, minerałów oraz witamin.

Koncentracja wapnia jest znacznie wyższa niż u pozostałych roślin lądowych a powszechnie wiadomo, jak dobrze ten pierwiastek wpływa na kondycję kości, zębów, włosów oraz paznokci.

Występująca w niej prowitamina A świetnie się sprawdza w walce z uszkodzeniami skóry, powstałymi w wyniku działania promieni UV, wzmacnia wzrok, przeciwdziała rozwojowi raka płuc oraz zaćmie.

 

Chlorella wspomaga proces oczyszczania. Pozwala organizmowi usunąć z układu trawiennego szkodliwe toksyny, metale ciężkie, chemikalia oraz ALKOHOL!

Dzięki swojej unikatowej budowie komórkowej wiąże toksyny, pozbywając się ich.

 

Jest sprzymierzeńcem naszego układu odpornościowego. Niszczy komórki nowotworowe, bakterie, a także wirusy. Chlorelin zawarty w tej roślinie działa niczym antybiotyk.

 

Alga przeciwdziała starzeniu się naszego organizmu! Redukuje wolne rodniki, co również jest istotne w profilaktyce chorób nowotworowych.

 

Po prostu wywołuje uśmiech! Zawiera aminokwas tryptofan, z którego produkuje się hormon szczęścia - serotonina. Zażywana wieczorem chlorella przetwarza serotoninę na melatoninę, pozwalając nam szybciej się wyspać!

 

Jest także naszym bohaterem w walce z kacem! Każdemu z nas zdarza się wypić o kieliszek za dużo i następnego dnia koniec świata - nieznośny ból głowy, mdłości i jeszcze te okropne słoneczko, które oślepia nasze oczy.

Zażywając 3-4 tabletki chlorelli przed spożyciem alkoholu możemy tego wszystkiego po prostu uniknąć!

 

Kochamy chlorellę i pragniemy zachęcić Ciebie do dołączenia do grona jej wielbicieli!

 

Naszą ulubioną algę odnajdziesz również w kuracji sokowej C - zaawansowany, skrytą w pozycji nr 3 - Zielona moc od essence cleanse. Idealny dla miłośników detoksów sokowych.