Figura na plażę z Essence Cleanse

27-07-2017

Pierwszego stycznia każdego nowego roku pojawiają się postanowienia. Mamy wielką nadzieję, by wszystkie zmiany wprowadzić w życie i konsekwentnie je egzekwować. Wycieczka do sklepu sportowego kończy się sukcesem, nowe buty i kolorowe legginsy pomogą wyglądać lepiej i tak też się czuć. Karnet na siłownię zakupiony, więc czas zacząć.

Niestety, mija miesiąc i codzienne obowiązki czasem nie pozwalają nam dotrzeć na wybrane zajęcia i powoli zapominamy o swoich postanowieniach. Zimowe swetry oraz płaszcze i tak pozwalają nam ukryć drobne mankamenty urody.

Jednakże topnieją śniegi, mija wiosna i nagle temperatura sięga 26 stopni i wypadałoby wyjąć z szafy zwiewne sukienki czy shorty. I tu zaczyna się problem! Postanowienia zostały odłożone na półkę a zimowa figura pozostała. Do tego dochodzi wyjazd nad morze i trzeba zaopatrzyć się w nowy strój kąpielowy!

Szukamy w popłochu sposobów, jak schudnąć skutecznie w kilka dni, przegryzając marchewkę, bo  ciastek już przecież nie wypada.

 

Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście włączenie aktywności fizycznej w nasz dzienny rozkład dnia - może w dwa tygodnie przed wylotem nie pozbędziesz się 15 kilogramów, ale zawsze warto wprowadzić ćwiczenia do swojego życia.

Podczas uprawiania wszelakich form sportu nasz organizm wytwarza endorfiny (hormon szczęścia), dzięki czemu poprawia nam się nastrój.

 

Ważniejszym aspektem jest oczywiście odpowiednia dieta. Powszechnie wiadomo, iż 70% sukcesu w dążeniach do uzyskania dobrej sylwetki stanowi zdrowy jadłospis.

Podpowiadamy, jak się odżywiać, by przygotować swoją sylwetkę na słoneczną plażę.

 

Grejpfruty są znane ze swoich właściwości obniżających wagę, więc warto zaopatrzyć swoją kuchnię w te cytrusy.

 

Ogórek, mniszek lekarski oraz pietruszka to naturalne środki moczopędne, co wpływa pozytywnie na regulacje ilości wody w organizmie, której nadmiar nieraz powoduje nadwagę. Unikaj słonych potraw, sól przyczynia się do zatrzymywania się wody w naszym ciele.

 

Rozpoczynaj dzień od szklanki wody z cytryną oraz kurkumą! Takie połączenie składników dostarcza dużą ilość przeciwutleniaczy, zwiększymy właściwości przeciwzapalne oraz antyseptyczne. Kurkuma pobudza procesy trawienne, dzięki czemu tempo metabolizmu wzrasta.

 

Pamiętaj o regularnych posiłkach. Zasada pięciu posiłków dziennie, co 3-4 godziny jest gwarantem sukcesu.

 

Lżejsze, mniej kaloryczne dania. Dobrym rozwiązaniem jest kuracja sokowa. Oczyszczanie organizmu pozwala usunąć wszelkie toksyny, nadmiar wody oraz zbędne kilogramy. Zapewnia także lepsze samopoczucie i większą ilość energii w ciągu dnia.

Naszym best-choice best wątpienia będzie zestaw „Płaski brzuszek”.

Jest znacznie mniej kaloryczny, dzięki czemu efekty diety widać znacznie szybciej.

Zawarte w kuracji sokowej buliony warzywne nie pozwalają na wychłodzenie organizmu.

 

Wypróbuj detoks sokowy Płaski brzuszek Essence Cleanse i uzyskaj pożądaną sylwetkę na upalne dni.