Nasz detoks sokowy w „Twoja twarz brzmi znajomo”!

04-04-2017

Kojarzycie Program „Twoja twarz brzmi znajomo”? Essence Cleanse miało okazję pojawić się na jednym z odcinków tego fantastycznego show!

 

Twoja twarz brzmi znajomo, to Program, w którym utalentowane gwiazdy poddają się charakteryzacji, przeobrażają się w legendarne postacie polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej i konkurują ze sobą o finał! 

 

W trakcie zdjęć gwiazdy oklejone są prawie całkowicie sylikonem i żeby nie zniszczyć wielogodzinnej pracy kolegów oraz koleżanek z charakteryzacji muszą przyjmować pokarmy przez słomkę i co najważniejsze potrzebują naprawdę dużo siły oraz energii, żeby tam przetrwać. Maraton zdjęciowy trwa bardzo często od niedzieli do środy po 12 h codziennie. 

 

Nasz detoks sokowy z zupami i pożywną jaglanką na ciepło pomógł Monice Borzym przetrwać pracowite nagrania. Jeśli zdarzają Ci się dni, kiedy nie masz czasu sięgąć po stałe posiłki, skorzystaj z naszej diety sokowej!

 

Dzięki naszej diecie:

  • poprawisz wygląd swojej skóry
  • zrzucisz kilka kilogramów
  • oczyścisz ciało i duszę
  • poczujesz się lekko i zdrowo
  • odczujesz przypływ energii
  • uzyskasz świetne efekty

 

Zamów pyszny zestaw diety sokowo - zupnej "Płaski Brzuszek" z 3 sokami cold pressed i 2 pożywnymi zupami warzywnymi do wypicia na ciepło!

 

 

 

 

 

Monika Borzym

Wokalistka jazzowa, pochodzi z muzycznej rodziny, wydała trzy płyty, w tym dwie
o statusie platynowych, studiuje psychoseksuologię.