#Cytryna
Jest dobrym źródłem witaminy C, ma działanie silnie odkażające i przeciwbakteryjne. Oczyszcza wątrobę i krew, wzmacnia naczynia krwionośne i pobudza krążenie.


#Imbir
Naturalnie stymuluje, dodaje energii i poprawia koncentrację. Pobudza wydzielanie soku żołądkowego, działa rozkurczowo, leczy wzdęcia. Działa rozgrzewająco, przeciwzapalnie, neutralizuje toksyny, poprawia krążenie.


#Jabłko
Sok z jabłek działa moczopędnie i odświeżająco, pobudza wątrobę do działania, a także oczyszcza krew. Skórka jabłek zawiera dużo krzemu, wpływającego korzystnie na stan skóry, paznokci oraz włosów.


#Marchew
Ma silne działanie odtruwające, zasadotwórcze i moczopędne. Oczyszcza przewód pokarmowy oraz wątrobę. Wpływa znakomicie na stan skóry, leczy wypryski i trądzik. Marchew jest doskonałym źródłem beta-karotenu, który działa antynowotworowo. 


#Ogórek
Ma silne działanie odtruwające , a także moczopędnie, oczyszcza krew, działa korzystnie na serce i układ nerwowy, nawilża organizm, poprawia stan skóry. Wpływa dobroczynnie na samopoczucie. Ogórek zawiera enzym trawienny, który rozkładając białka oczyszcza jelita, wspomagając proces usuwania z organizmu pasożytów. Skórka ogórka bogata jest w krzem i chlorofil.

#mango
Wspomaga kontrolę apetytu oraz korzystnie wpływa na trawienie pokarmu


#Kurkuma
Oczyszcza, a także ociepla krew, działa krwiotwórczo, przeciwzapalne oraz wzmacniająco, poprawia trawienie.