Akceptacja równa się spokój. Stres, frustracja, strach ten spokój kradną, powodując jedynie zmęczenie i poczucie braku sensu życia. Pierwszym stopniem do akceptacji jest zrozumienie ziemskich praw. Proponowane przez naszą trenerkę sesje indywidualne i szkolenia mają pozwolić Ci je zrozumieć, dzięki czemu nie będziesz zużywać energii na iluzje rozumu. Żyj w prawdzie, wtedy żyjesz w wolności.

 

1) KONSULTACJE INDYWIDUALNE

 

A) Czytanie aury, indywidualny Aural***

Osoba czytająca Twoją aurę nawiązuje kontakt z Twoimi Przewodnikami, którzy pokazują, co może Cię blokować na dzień dzisiejszy. Przewodnicy przedstawiają amulet, tzw. Aural – w symbolicznej formie, zapewniający wsparcie energetyczne w tym, co jest teraz dla Ciebie trudne. Jest on wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie.

Dodatkowe informacje i zapisy: agaprzerwa@gmail.com

B) Konsultacja astrologiczna

Horoskop odzwierciedla Twój układ psychofizyczny. Jest to wybór Twojej duszy i ona ma w tym swój zamysł. Zrozumienie horoskopu to wgląd w siebie – na to, co Cię blokuje, a co uskrzydla. Daje Ci także zrozumienie, co jest naprawdę Twoje, a co zostało narzucone przez rodziców lub społeczeństwo.

C) Konsultacja przy użyciu kart Tarota Zen

Nie jest to klasyczny tarot, tylko Tarot Zen stworzony przez Osho. Układ kart, który wybierasz, pomaga Ci zrozumieć, czego teraz doświadczasz z rozumu – czyli w iluzji, a czego w sercu – czyli w prawdzie. Jest ważne, żeby to zauważyć, bo jeśli żyjesz w iluzji, wtedy zużywasz energię na myślenie, przez co możesz czuć się zmęczony/na. Przez takie wyczerpanie często brakuje energii na realizację siebie.

D) Oczyszczanie duszy metodą Spiritual Response Therapy

Metoda ta została stworzona, by oczyszczać duszę z blokad, które powstają w wyniku wielokrotnego wcielania się na Ziemi. W teorii dusza powinna każde życie zaczynać od zera w zakresie wyznaczonych ram psychofizycznych.

E) Sesja komunikacji ze zranieniami z podświadomości

Nieskomunikowane zranienia z dzieciństwa, a nawet życia płodowego pracują w naszej podświadomości. Każda Twoja emocja typu złość, oburzenie, lęk, zazdrość jest skutkiem ubocznym takiego zranienia. Na bazie Twoich bieżących doświadczeń mogę Cię wesprzeć
w dotarciu do tych zranień by je uleczyć. Dzięki temu otwierasz się na rzeczy obecnie niedostępne: dobrobyt, partnerstwo, sukces, spokój wewnętrzny, samorealizacja itd.

Koszt jednorazowej konsultacji: 250 zł

*** koszt Aurala ustalany jest podczas konsultacji i zależy od kosztów materiału oraz wykonania.

 

Zajęcia prowadzi Agnieszka Janczewska. Czytaj więcej o Agnieszce tutaj

 

2) WARSZTATY DLA KOBIET

 

A) Singielka — i super!

Warsztaty mają na celu pokazać Ci, że naprawdę można korzystać z życia w 100%, kiedy nie masz stałego partnera.
Bez oszukiwania się, że jest Ci dobrze jako singielce, bez wchodzenia w nadzieję, bez tracenia czasu na marzenia czy szukanie. Po prostu bycie sobą jako singielką.

B) Kariera czy dziecko?

Oczywiście można to połączyć.
Warsztaty pomogą Ci zrozumieć procesy ludzkiego doświadczania na Ziemi, dzięki czemu będziesz mogła być matką bez poczucia winy.

C) Silna kobieta, a nadal kobieca

Siła i kobiecość się nie kłócą. Możesz być silna i być postrzegana jako silna przez otoczenie, a jednocześnie emanować swoją kobiecością.

D) Wyjście z etosu matki i żony

Szkolenie pokaże Ci, jak bardzo się ograniczasz, chcąc sprostać oczekiwaniom: Dobra Matka i Dobra żona, a coś takiego nie istnieje.

E) Seksualność dla kobiet

Co przeszkadza Ci cieszyć się seksem.
Oczyszczanie blokad i otwarcie na własną seksualność.

 

3) WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN

 

A) Mężczyzna nowej ery

Od 2012 roku Matka Ziemia wibruje pierwiastkiem żeńskim na Ziemi. Coraz bardziej to widać na wielu poziomach życia.
Niestety, idzie to też w stronę odlecianego feminizmu, kiedy kobiety próbują teraz kastrować mężczyzn i pozbawiać ich kontaktu ze swoją męskością.
Szkolenie ma na celu pokazać, jak działają oba pierwiastki i jak możesz nadal być męski w świecie coraz bardziej kobiecym.

B) Wyjście z więzienia odpowiedzialności

Całe wieki mężczyźni zniewalali się lub dawali się zniewalać kobietom słowem „odpowiedzialność”. Każdy człowiek odpowiada wyłącznie za siebie. Szkolenie pomoże Ci wyjść z pułapki odpowiedzialności, tak by cieszyć się partnerstwem i rodzicielstwem czy byciem singlem bez poczucia winy i presji.

C) Uwolnienie od zazdrości i agresji

Jesteś zazdrosny, a czasem nawet agresywny wobec swoich bliskich? A potem masz poczucie winy? Zrozum skąd pochodzi zazdrość i agresja, a jak uleczysz przyczynę, poczujesz swoją wolność i będziesz umiał dawać wolność Twoim bliskim

D) Seksualność dla mężczyzn

Dlaczego ona nie chce ze mną się kochać, tak często, jak ja chcę?
Odwieczne pytanie, na które dostaniesz odpowiedź, a jednocześnie zrozumiesz swoje potrzeby nie tylko w kontekście ciała fizycznego, ale też z poziomu ziemskich praw.

 

4) WARSZTATY KOEDUKACYJNE 

 

A) Samoograniczanie się

Szkolenie pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego się ograniczasz i da narzędzia do pracy na co dzień, by się przestać ograniczać.

B) Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych

Szkolenie pokazuje, że sytuacje kryzysowe dotyczą każdego człowieka, bo wynikają z jego karmy. Jak zrozumiesz swoją karmę i ją zaakceptujesz, sytuacje kryzysowe przestaną być problemem.

C) Nadzieja – amfetamina zachodniej cywilizacji

Nadzieja działa dokładnie tak samo jak amfetamina, daje kopa i ekscytację, a jak przestaje działać człowiek doświadcza zjazdu, żeby go nie czuć znowu daje się zwieść nadziei i jest w zaklętym kręgu.

Co sprawia, że nadzieja jest atrakcyjna i co robic, żeby nie dawać się jej uwodzić.

D) Wyjdź z niewoli frustracji

Ktoś Cię wkurza i denerwuje, chodzisz zły/zła pół dnia, to oznacza, że stajesz się niewolnikiem tej osoby.
Jeśli nie chcesz tracić życia na innych, przyjdź na szkolenie.

E) Usuwanie blokad w drodze do dobrobytu

Zrozumienie i usuwanie blokad dobrobytu z poziomu nadświadomosci – plany duszy i karma, świadomosci – przekonania i sposob myślenia, podświadomości – lęk i niezasługiwanie

F) Dlaczego nie osiągasz tych rzeczy, na których ci zależy

Zrozumienie działania karmy oraz mechanizmu niezasługiwania i jak z tym pracować, żeby Cię nie blokowały

G) Masz wszystko i co dalej

Nuda i ekscytacja – dwa stany umysłu, które blokują Cię, żeby doświadczać docenienia tego co masz ZAWSZE – bez skoków i spadków nastroju

H) Partnerstwo

Szkolenie pokazuje, czym jest prawdziwe partnerstwo oparte na bliskości i wzajemnej wolności. Zobaczysz, co cię blokuje, by mieć takie partnerstwo. Możesz przyjść, jeśli masz partnera lub nie.

 I) Samouzdrawianie

Otwarcie się na procesy samouzdrawiania poprzez kontakt z Matką Ziemią i swoim ciałem.
Twoje ciało codziennie do Ciebie mówi, ale Ty nie umiesz słuchać. Podczas szkolenia nauczysz się je słuchać i rozumieć.

 

 

Każde szkolenie trwa 2 dni, koszt 800 zł.

Termin jest ustalany w momencie, kiedy chęć udziału zgłosi przynajmniej 6 osób.

 

Zajęcia prowadzi Agnieszka Janczewska. Czytaj więcej o Agnieszce tutaj