Czy wiesz, że osoby dbające o zdrową dietę wykorzystują o połowę mniej zwolnień lekarskich, a ich efektywność wzrasta kilkakrotnie? Fakt ten skłonił nas do stworzenia wyjątkowej oferty dla Twojego zespołu - soki Essence Juice, oczyszczanie organizmu sokami i zdrowe posiłki z dostawą do Twojego biura.


Propagowanie zdrowej firmy i dobrego stylu życia pracowników jest w Twoich rękach. Jeśli chcesz aby Twój zespół odnalazł w sobie dodatkowe pokłady energii do działania oraz inspirację do pracy, wybierz ofertę Essence Cleanse, dzięki której od razu zobaczysz pozytywny rezultat oraz sprzyjającą atmosferę w swojej organizacji. 


Wypełni formularz zgłoszeniowy, a my dobierzemy specjalny pakiet zdrowia dla Twojej firmy.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymywania informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, jak również w celu otrzymywania ofert marketingowych Essence Cleanse od Wiepol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-317) przy ul. Wiślanej 8, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28).