Dlaczego soki cold pressed?

Tłoczenie soków metodą cold pressed polega na powolnym wyciskaniu soków z całych owoców i warzyw nie podnosząc ich temperatury, co sprawia, że zachowują one bogactwo witamin i minerałów. Aby wycisnąć sok stosujemy specjalną prasę, a produktem ubocznym są suche wytłoki, dlatego w soku znajdziemy całe bogactwo składników zarówno z miąższu jak i skórki owoców lub warzyw. Receptury każdej z butelek zostały stworzone we współpracy z profesjonalnymi dietetykami, aby zapewnić Ci maksymalną dawkę zdrowia i pozytywnej energii. 


  

Co daje oczyszczanie?

Dzięki detoksowi sokowemu oczyszczamy nasze ciało z toksyn, związków chemicznych i zbędnych zapasów tłuszczu. Pierwsze pozytywne efekty, to przede wszystkim poczucie lekkości i świeżości oraz przypływ energii. Korzyści płynące z regularnych detoksów, to również głęboki i zdrowy sen, dający wypoczynek i regenerację. Poprzez soki dostarczamy również organizmowi wszystkie potrzebne wartości odżywcze, a co za tym idzie odżywiamy skórkę, wzmacniamy włosy i paznokcie. Dodatkowym atutem będzie poprawa formy fizycznej i psychicznej, wzrost koncentracji oraz dla tych borykających się z nadmiernymi kilogramami - pomoc w utracie wagi. 

 

Dla kogo detoks?

Oczyszczanie organizmu potrzebne jest każdemu z nas. Nawet najbardziej zdrowo odżywiająca się osoba powinna pozwolić sobie czasem na kilkudniowe odtrucie, by dać odpocząć swojemu ciału. Nasze organizmy potrzebują odpoczynku po wytężonej, nieprzerwanej przez 24 h na dobę pracy. Odpoczynku od, pochłaniającego masę energii – trawienia, od „trującego” stresu dnia codziennego, od ciężkiej, wytężonej pracy. Dodatkowo, jeśli często odczuwasz zmęczenie i ospałość, miewasz bóle głowy oraz problemy z zatokami oraz zdarzają Ci się problemy z trawieniem, wzdęciami i czujesz ciężar w jelitach, powinieneś zdecydować się na oczyszczanie organizmu. Detoks sokowy jest również idealnym rozwiązaniem na poskromienie chęci na słodycze i kofeinę.

 

Dieta oczyszczająca nie jest dla Ciebie, jeżeli: 

 • cierpisz na
  a) kacheksję
  b) chorobę Adisona
  c) depresję
  d) porfirię
  e) niewydolność narządów
  d) nadczynność tarczycy
  e) choroby nerek
 • stosujesz leki hamujące układ odpornościowy
 • zażywasz hormony sterydowe, cytostatyki
 • masz zaawansowany nowotwór
 • jesteś w ciąży 
 • jesteś matką karmiącą

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z naszym dietetykiem:

mail: dietetyk@essencecleanse.com

tel.: +48 600 443 130