Naszą misją jest szerzenie profilaktyki zdrowego stylu życia, w związku z czym wychodzimy na przeciw z przeprowadzaniem wykładów oraz degustacji naszych produktów w najlepszych warszawskich firmach oraz topowych wydarzeniach.


Do tej pory nasze wykłady i degustacje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Proponujemy przeprowadzenie wykładu/ pogadanki dla wybranych przez Państwa pracowników w dogodnym dla Państwa terminie. Mamy do zaproponowania różnorodną tematykę naszych prelekcji.


Przykładowe tematy:

  1. Oczyszczanie organizmu, czyli 10 powodów, dla których warto pić świeżo wyciskane soki i od czego zacząć
  2. Rola Nietolerancji Pokarmowych w utrzymaniu dobrej sylwetki i zdrowia 
  3. Dieta bezglutenowa: hit czy kit?
  4. 5 sposobów utrzymania pięknej sylwetki 

Będzie nam niezmiernie miło móc podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty. Zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego 

 

Paulina Szolc - coach zdrowia
Iwona Kondrat - dietetyk & coach zdrowia

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu otrzymywania informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, jak również w celu otrzymywania ofert marketingowych Essence Cleanse od Wiepol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-317) przy ul. Wiślanej 8, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28).