Zaczęliśmy od siebie. W poszukiwaniu lepszej jakości życia sięgnęliśmy po różnorodne diety, fachowe lektury, porady ekspertów w oczyszczaniu organizmu. Aż wreszcie dotarliśmy do miejsca, w którym uznaliśmy, że chcemy dzielić się swoją wiedzą, aby inni także mogli czerpać radość i satysfakcję ze zmiany codziennych nawyków na zdrowsze.

 

Lepsze samopoczucie, więcej energii, równowaga fizyczna i psychiczna – czyż nie do takiego stanu naturalnie dążymy?
Proponujemy Ci odżywczą, uwalniającą od toksyn dawkę czystej energii, dzięki której Twoje ciało i życie nabiorą rumieńców. To propozycja dla tych, którzy świadomie wybrali zdrowy tryb życia, ale również dla osób, które zabiegane, zapracowane i nierzadko zestresowane chcą, chociaż raz na jakiś czas, zadbać od siebie i swoje ciało.


Customer Success Team

 

Paulina Szolc - założycielka Essence Cleanse, coach zdrowia

Założycielka Essence Cleanse, Coach Zdrowia. To dzięki niej detoksy sokowe trafiły do Polski. Przez wiele lat mieszkała w Londynie, gdzie zainspirowała się modą na dietę oczyszczającą. Prywatnie mama Tymka i miłośniczka medytacji oraz Medycyny Chińskiej. Ma za sobą liczne występy w telewizji m.in.: TVP1, TVN, Polsat, gdzie miała okazję opowiadać Polakom o korzyściach płynących z pierwszej w Polsce kuracji sokami Essence Cleanse.

Czytaj więcej tutaj


Sławek Stemplewski - obsługa klienta, sprawy administracyjne 

W Essence Cleanse odpowiada za obsługę klientów, kontakt z produkcją oraz sprawy administracyjne. Prywatnie mgr Nauk Ekonomicznych, który funkcjonuje również w świecie muzycznym pod pseudonimem Sleeper. Od ponad dekady kompozytor, tekściarz i współproducent utworów. Współpracował miedzy innymi z Madoxem, Nowerską firma modelingową, czy Unicef-em. Jeden z jego utworów można usłyszeć w najbardziej znanej kawalerce w Polsce, a dokładnie w talk-show 20m kwadratowych Łukasza. Wystąpił również w 8 edycji popularnego programu Must be the music.